Blog

Autor

Svatba na statku kousek od Prahy

Spousta budoucích manželů si přeje uniknout ze všední reality a aspoň na chvíli se odtrhnout z prostředí velkoměsta. Právě proto jsou tolik populární svatby na statku. Veganské, eco-friendly, s rodinnou pohodovou atmosférou, romantické i rustikální. Všechno tohle lze zařídit na statku.

Jedním z takových statků, kam svatebčané míří poměrně často, je Statek Nechánice. Od jara až do podzimu zde o víkendech žijí svatbami. Místo je velmi oblíbené zejména mezi Pražáky, od samotného centra hlavního města je totiž vzdálené jen asi 30 km.

Obřad v ovocném sadu, nebo raději u jezírka?

Statek Nechánice je soukromým objektem, svatbu si zde užijete v klidu a bez nežádoucí pozornosti, pouze ve společnosti vašich blízkých. Obřad může proběhnout například v ovocném sadu, či u jezírka.

Krásné svatební fotografie vzniknou na houpačce pod stromy a při projížďce na koních. Až se po deseti letech na fotografie podíváte, nebo až je budete ukazovat svým vnoučatům, bude z nich cítit jediné – láska, klid a mír.

Přímo na statku lze zajistit rovněž ubytování v podkrovních pokojích. I když se statek nachází nedaleko Prahy, vždy je pohodlnější nabídnout hostům možnost ubytování. Nebudou muset spěchat domů a oslava se bude moct protáhnout až do ranních hodin.

Dokonalá svatba bez vašeho přičinění

Svatba znamená spoustu starostí, které však můžete odložit na bedra ostatních. Nevěsta se ženichem by se neměli stresovat, zda vše klapne, měli by si svůj velký den patřičně užít.

Na statku Nechánice mají s organizováním svateb bohaté zkušenosti. Dokáží zajistit hostinu, seženou floristku na vyzdobení prostor, kapelu i animátora, který zabaví děti a dospělé, zatímco se s fotografem odeberete na projížďku na koních.

Domluvte si prohlídku statku, přijďte nasát pohodovou atmosféru, užít si krásnou krajinu a přesvědčit se, že svatba na statku, na tomto místě by byla opravdu nezapomenutelná.