Blog

5 výhod svatebního webu a jak ho vytvořit

Organizace svatby je běh na hodně dlouhou trať. Do všeho zařizování vám neustále zvoní telefon s dotazy od pozvaných. Ujišťují se, zda si termín a čas zapsali správně, ptají se, jak se na místo konání jede a co si mají vzít na sebe, sypou na vás požadavky na stravu. Na jednu stranu je chápete, na druhou stranu máte chuť prohodit telefon oknem. Sedněte raději na chvilku k počítači a vytvořte svatební web Brzy svoji, který vám komunikaci s hosty značně zjednoduší.

Co vám svatební web usnadní? Toto jsou jeho výhody

Může se zdát, že tvorba svatební stránky je další práce navíc, ale není tomu tak. Čas, který tomu věnujete, se vám mnohonásobně vrátí. Zde máte 5 výhod svatebního webu.

 1. Důležité informace sdělujete všem hostům najednou
  Datum, čas a místo obřadu i hostiny jsou na pozvánce. Kudy se na místo jede a jak to tam vypadá, už nikoliv, přitom právě to hosty často zajímá. Napište podrobnosti na svatební web a ušetřete se dotazů. Přidejte program dne, jméno kapely, která bude hrát na oslavě, nebo třeba barvy, do kterých ladíte výzdobu, abyste ženám usnadnili výběr šatů.
 2. Všichni se dozví, kdo jste a jaký je váš společný příběh
  Nejbližší možná vědí i to, co by neměli. Vzdáleným příbuzných ovšem dost možná uniklo, jak jste se dali dohromady nebo kdo to vlastně je, ta vaše drahá polovička. Sepište příběh, jak jste se dali dohromady a přidejte pár společných fotek. Hosté budou rádi, když vás poznají blíže ještě před svatbou.
 3. Hosté vám potvrdí účast přes stránky, nebudete je muset obvolávat.
  Ne každý pozvaný se svatby zúčastní. Abyste věděli, s kolika hosty počítat, požádejte své příbuzné a známé o potvrzení účasti prostřednictvím svatebních stránek. Žádejte rovněž o volbu svatebního menu či jiná zvláštní přání.
 4. Jednoduchý způsob, jak dostat ty dary, po kterých toužíte
  Není nic horšího, než dostat hromadu věcí, které v životě nevyužijete. Umístěte na svatební web seznam darů, ať už máte zájem o zařízení domácnosti, hodinky nebo příspěvek na cestování. Aby se dary nakonec neopakovaly, hosté si zvolenou věc zarezervují.
 5. Sdílení fotografiemi s vašimi nejbližšími
  Svatební web dobře poslouží i potom! Kde jinde se pochlubit se svatebními fotografiemi, než právě na něm?

Jak na to a jaké máte možnosti

Vytvořit svatební web na Brzy svoji je rychlé a jednoduché. Díky nabídce různých šablon ho lehce přizpůsobíte svým požadavkům a představám. Na svatebních stránkách můžete sdílet svůj společný příběh od prvního setkání až po zásnuby, představit své rodiče a svědky, nabídnout hostům návštěvní knihu, kde vám mohou kdykoliv zanechat vzkaz nebo dotaz, či přidat odpočet do obřadu.

Svatební stránky obsahují dost osobních informací, které byste asi neradi sdíleli s veřejností. Nebojte se o soukromí, stránky lze zaheslovat. Přístup k nim budou mít pouze ti, kterým to umožníte.

Abyste si byli jistí, že svatební web od Brzy svoji je to pravé pro vás, dostanete po registraci sedm dní na zkoušku, během kterých si vyzkoušíte práci v administraci a prozkoumáte veškeré funkce.