Blog

Autor

Zbavte se starostí a uspořádejte si svatbu na klíč

Svatba je vskutku ojedinělou záležitostí, proto by se měla stát nezapomenutelným zážitkem, na nějž budete rádi vzpomínat celý život. Z toho důvodu bychom neměli podcenit pečlivou přípravu a perfektní koordinaci svatebního dne. Abyste si tuto událost náležitě užili a nemuseli si dělat starosti s organizací, vsaďte na svatební agenturu, která se o vše postará.

Svatba na statku střední Čechy je plná romantiky

Milujete-li přírodu, zvířata a venkov, bude pro vás svatba na farmě či statku to pravé. Venkovský areál vám poskytne dostatek soukromí a vy se tak budete moci celý den nerušeně bavit. Ve většině případů zde naleznete dostatečně velké ubytovací kapacity, proto se nebudete muset trápit s hledáním ubytování či rozvážením svých hostů.

Takové místo vám nabídne třeba Hotel Resort Equitana, kde si můžete užít skvělé ubytování, výbornou restauraci a wellness. Jeho specializací je rovněž svatba na klíč.

Na co se můžete těšit?

Není kouzelnější místo pro svatební obřad než na molu rybníka, za nímž v pozadí vystupují zalesněné kopce. Resort se nachází v blízkosti Brd na pomezí jihočeského a středočeského venkova. Budete mít k dispozici celý areál, tudíž záleží pouze na vás, zda se rozhodnete pro svatbu pod širým nebem nebo uvnitř, okázalou nebo jednoduchou. Cena svatby na klíč se pak odvíjí od počtu svatebčanů a místa pronájmu svatebních prostor.

Více se dozvíte na webu www.equitana.cz. Samozřejmostí je individuální přístup, aby váš svatební den byl naprosto dokonalý a dle vašich představ.

Zajištění svatby od A po Z

Svatba na klíč znamená, že se nemusíte starat skutečně o nic. Vy si jenom vyberete z nabízených možností, jimiž jsou například druh občerstvení, dortu, podoba květinové výzdoby. Vše bude zajištěno včetně fotografa a kameramana. Samozřejmostí je rovněž novomanželské apartmá, které získáte v rámci balíčku zdarma.