Blog

Autor

Svatební dekorace, směrovky, jmenovky na stůl, zábava… a další

S rostoucím počtem svateb pořádaných venku, ať už u vás na zahradě, na louce, ve svatebním resortu, nebo v prostorách zámku či mlýna, je potřeba dbát na to, aby se svatebčané uměli v otevřeném prostoru a neznámém prostředí dobře zorientovat.
K tomuto účelu se dokonale hodí nejrůznější cedule, směrovky, dřevěné jmenovky a různé tabule. Správným výběrem poslouží i jako skvělá svatební dekorace.

Součást výzdoby svatby jsou i jmenovky, cedule a směrovky

Díky dobře napsaným a umístěným tabulím a ukazatelům si usnadníte i spoustu práce s organizací vaší svatby. Zároveň můžete využít i vtipných popisků a postarat se tak o příjemné rozptýlení svých hostů.

Mezi nejčastěji používané svatební dekorace patří uvítací cedule, tabule, směrovky, které pomáhají s lokalizací jednotlivých míst- kuřárna, fotokoutek, místo obřadu, hostiny, ukazatel baru, či wc.

Cedule můžete využít i k popsání harmonogramu vaší svatby nebo k upřesnění zasedacího pořádku k obřadu či hostině.

Pokud by pro vás byla vlastnoruční výroba těchto praktických dekorací příliš stresující a náročná, je možné si tabule zakoupit. V případě, že si nechcete nechat dekorace na památku, se nabízí i varianta jejich zapůjčení.

Dřevěný stojan na svatbu

Univerzální dřevěný stojan s tabulí

Dřevěný stojan využijete pro svatbu v interiéru, tak i v plenéru. Najdete zde i nejrůznější vychytávky, např. dřevěné jmenovky , nebo další drobné i větší dekorace, jejichž správným výběrem vytvoříte přesně takovou atmosféru svatby, jakou si představujete.