Blog

Autor

Svatba je nejkrásnější den v životě. Svatba v resortu Hulín takovým bude

Svatba se má stát jedním z nejkrásnějších dnů ve vašem životě, a proto nepodceňujte plánování a výběr vhodného místa.

Chcete mít obřad i hostinu v jednom areálu? Své „ano“ si řekněte v malebném resortu Hulín nedaleko města Sedlčan. Připraveny jsou nejen venkovní, ale i vnitřní prostory, přičemž využít můžete klidně i venkovní terasu. Svatba uprostřed přírody, to je to, po čem spousta snoubenců touží. Resort Hulín takové sny dokáže naplnit.

Svatba v přírodě má kouzlo

V resortu Hulín se každoročně koná více než třicet svatebních hostin, přičemž kapacita restaurace je vhodná pro zhruba sto hostů. Samozřejmostí je i možnost ubytování, kdy ubytovací kapacita je přes 90 lůžek v dvoulůžkových pokojích, moderních apartmánech a půvabných chatkách.

Přijet do resortu Hulín tak můžete klidně i den předem, v klidu se ubytovat a vyspat. Svatební přípravy začnou na jednom místě v ranních hodinách, a pak už nevěsta kráčí rovnou k oltáři za svým ženichem. Žádné přejíždění autem.

Samotný resort je obklopený zelení, takže je vhodný pro všechny nevěsty, jejichž snem je svatba v přírodě. Zajímavou možností je venkovní grilování.

Restaurace vám sestaví kompletní menu a raut, svatebčané navíc mohou využít venkovní sportoviště či bazén, což se v horkých letních dnech určitě hodí. Děti se zabaví v ZOO koutku.

Nezapomenutelná svatba ve středních Čechách

Resort Hulín je od hlavního města vzdálený 77 kilometrů, od Sedlčan potom 8 kilometrů. Podmaní si vás zdejší atmosféra. Svatební focení novomanželů proběhne v nádherném středočeském prostředí, třeba na molu u rybníka.

Svatební fotografie vyfotíte u rybníka a místo jako takové vtiskne fotografiím nevšední atmosféru, což je velice důležité při focení svatebních okamžiků. I vás tedy může čekat originální svatba ve středních Čechách, stačí si zarezervovat konkrétní datum.